Hakkımızda

Trend English Dil Okulları

Trend English Dil Okulları, 2017 yılında Kayseri'de faaliyete başlamış, 7 farklı yabancı dil eğitimi veren, özellikle İngilizce dil öğretiminde yeni trendleri takip eden modern bir dil okuludur. Tecrübeli öğretmen kadrosuyla, teorik eğitimle pratik eğitimi harmanlayan metodolojisiyle kaliteli ve hedefe yönelik dil öğrenimi almak isteyen kursiyerlere ihtiyaçlarının fazlasını sunmaktadır.

Ülkemizde ilkokuldan üniversiteye kadar hatırı sayılır düzeyde sunulan İngilizce dil eğitimi, gerek fiziki şartlar gerekse eğitim kadrosunda yaşanan sistemsel sıkıntılar nedeniyle yıllardır istenilen düzeyde verilememiştir. Toplamda 13 yıl boyunca verilen İngilizce eğitimi neticesinde öğrenciler günlük konuşmada kullanılan bir kaç cümle hariç, İngilizceyi yeterli düzeyde konuşamamaktadır. "Anlıyorum ama konuşamıyorum, okuyorum ama yazamıyorum." gibi şikayetlerle öğrenciler konunun ne kadar da vahim boyutlarda olduğunu gözler önüne sermektedir. Trend English dil okulu olarak özellikle "communication" (iletişim) esaslı bir dil eğitimi verip, kursiyerlerimizi modern dünyanın trend'lerine hazırlıyoruz.   

İngilizce yeterliliği günümüz iş dünyasında da artık olmazsa olmazlarımız arasında yer almakla birlikte geleceğin dünyasında var olmak isteyenler için hem bir ihtiyaç hem de bir mecburiyet halini almıştır. Artık iş dünyasında yaşanan kalifiye eleman ihtiyacı, İngilizce yeterliliğinin yanında ikinci hatta üçüncü bir dilin öğrenimini gerekli kılmaktadır. Kariyerinde yüksekleri hedefleyen işadamları ve işkadınları için sunduğumuz 'Business English' programı, sektörde hızlıca parlamalarına katkı sağlayacak ve aranan eleman olmanıza yardımcı olacaktır.  

Ülkemizde özellikle kamuda çalışmayı düşünenlerin, akademik kariyer planlayanların ya da üniversitede İngilizce eğitimi almak isteyenlerin geçmek zorunda oldukları YDS, YÖKDİL IELTS, TOEFL ve LYS-5 gibi sınavlar öğrencilerin korkulu rüyası olmakla birlikte; bu sınavlara hazırlık hem öğrencileri hem de aileleri maddi ve manevi olarak yıpratmaktadır. Trend English ailesi olarak en trend kaynaklarla kursiyerlerimizi bu sınavlara profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız. 

Web Tasarım Gelişim Medya
Copyright 2017 © Trend English Dil Okulları - Language Schools, Kayseri