Neden Trend English?

Trend English Dil Okulları

Neden Trend English?

Yılların verdiği tecrübe ve ülkemiz öğrencilerinin öğrenme stiline uygun bir donanım ve alt yapıyla Trend English piyasadaki dil kursu ihtiyacına alternatif olarak doğmuştur.

Akademik Kadromuz

Öğretmenlerin tamamı İngilizce öğretmenliği mezunu olup, alanlarında master diplomasına, yüksekokul ve yurtdışı tecrübesine sahiptir.

Teknolojik gelişmelere açık, modern dil öğretim metotlarına hakim, güler yüzlü, samimi ve çalışkan bir kadroya sahibiz.

Fiziki Şartlar

Trend English Dil Okulları; klimalı, ses yalıtımlı, dolby digital ses sistemli, 'mobile learning' (cep telefonu ile eğitim) teknolojisine uyumlu akıllı tahtaları donatılmış 10 kişilik VIP sınıflara sahip, sınırsız ultra hızlı WI-FI ile internet bazlı öğrenmeye odaklı, huzurlu ve modern bir kafeteryada 7/24 İngilizce yayın yapan, son sistem CCTV kameralarla tam güvenlikli bir okuldur.    

Eğitim Sistemi

Kurum olarak öğrencilerin dil öğrenimi konusunda kendilerine güven duyabilmeleri için iletişim odaklı  Communicative bir dil eğitimi vermekteyiz. Sınıf oturma düzeni yuvarlak masa şeklinde olup yine iletişimi güçlendirmeye yöneliktir. Ayrıca, farklı öğrenme stillerine sahip öğrenciler için Eklektik eğitim anlayışını benimsiyoruz.

Dersler tamamen İngilizce anlatılmaktadır

Okulumuz, öğrenci ve velinin öğrenim sürecini takip edebileceği Öğrenme Yönetim Sistemine (LMS) sahiptir. Bu sayede, Öğrenci Takip Sistemi ile her öğrenciye detaylı sınav sonuçları analizi verilir.

İngilizce kaynak olarak Oxford University Press kaynakları kullanılmıştır.

Öğrencinin öğrendiğini pratiğe dökebilmesi ve konuşma becerisini geliştirebilmesi için Speaking Club; okuma, kelime ve okuduğunu anlama becerisini artırabilmesi için de Reading Club etkinlikleri mevcuttur.  

Okulumuzda Avrupa Dil Çerçeve Programı (CEFR) uygulanmakta olup, öğrencilerimize en doğru eğitimi verebilmek adına kurumumuza kayıt yaptıran öğrenciler Placement Test (Düzey Belirleme Sınavı) sonuçlarına göre sınıflandırılır. 

Global Scale of English ve CEFR çerçevesinde bir kur eğitimi için minimum 120 ders saati yabancı dil eğitimi verilir.

3 kur eğitimi başarıyla tamamlayan öğrenciler 4. Kur için yurtdışı eğitimine gönderilir.

Yaz ve kış sezonlarında öğrencilere pratik kazandırmak için yurtdışı gezileri tertiplenir.

Yabancı dil öğrenimini hızlandırmak ve eğlenceli hale getirmek için yarışmalar düzenlenir.

Öğrenimi verimli ve kalıcı kılmak için devam zorunluluğu vardır.

Listening becerisini arttırmak için Cinema Club etkinliği vardır.

Tüm gruplarda haftada bir ders Telafuz-Aksan eğitim verilir.

 

Web Tasarım Gelişim Medya
Copyright 2017 © Trend English Dil Okulları - Language Schools, Kayseri